Nevíte čím překvapit k letošním Vánocům? Solární vařič, gril a pec od GoSun je jasnou volbou. VÁNOČNÍ SLEVA na GoSun Sport Pack.

1. 12. 2017


 

 

Pokud přemýšlíte, jakým originálním a užitečným dárkem potěšit své blízké, rodinu, partnera či partnerku, jste na správné adrese. Vypovídá to o Vaší snaze nespokojit se s nejjednodušším řešením – s nákupem obyčejných a mnohdy tuctových konvenčních dárků, mezi které patří voňavky, věcí denní potřeby, mobilní telefony, oblečení…

Grilujte, vařte, pečte MODERNĚ s produkty americké společnosti GoSun, které naše společnost prodává, se vyznačují špičkovou kvalitou a využívají nejnovější high-end technologie. Jsou naprostým protipólem vyjmenovaných konvenčních dárků. Pod stromeček jako dárek Vám jednoznačně doporučujeme solární gril, vařič a pec v jednom v komplexním balení včetně brašny – GoSun Sport Pro Pack, který je praktický a dobře přenosný. Spadá do kategorie skladných cestovních a přenosných vařičů a grilů na cesty nebo zahradu. Tento výrobek nevyžaduje jakékoliv palivo, při jeho užívání nevzniká žádný odpad a nebezpečné zplodiny jako u klasických vařičů.

Pro koho je solární gril a vařič šitý přímo na míru?

GoSun Sport Pro Packem potěšíte úplně všechny – samozřejmě ženy a muže bez rozdílu věku. Je však pochopitelné, že se více budou z dárku radovat specificky smýšlející lidé, kteří se vyznačují aktivním životním stylem.

1) Vášniví turisté, sportovci, horolezci, všichni aktivní lidé trávící hodně času venku, v přírodě

Tak tato skupina je zcela jasná. S pomocí Vašeho dárku si budou moci tito lidé na horách, u vody či v kempu uvařit kdykoliv dobré jídlo. A kromě vařiče nic dalšího nepotřebují – nemusí shánět dřevo nebo plyn, rozdělávat oheň.

Obdarovaný však hned nemusí zdolávat těžké kilometry, ale třeba rád tráví čas na chalupě nebo na zahradě. I pro něj by byl vařič GoSun nepostradatelným pomocníkem.

2) Milovníci alternativních zdrojů energie, ekologové snažící se o minimální ekologickou stopu člověka

Rok 2018 klepe na dveře. Proč v této době nevyužívat ty nejnovější poznatky vědy, abychom chránili naši planetu? Sluneční gril je naprosto ekologický a zamiluje si ho každý, kdo se aktivně snaží zanechat co nejmenší ekologickou stopu v přírodě. TIP: pokud váš známý či partner/ka již využívá na svém domě solární elektrárnu nebo další alternativní zdroj energie, právě sluneční vařič je perfektním mazlíčkem „do sbírky“.

GoSun Sport Pro Pack – solární vařič s brašnou a s varnou miskou navíc

Vánoční nabídka na exkluzivní dárek pod stromeček – solární gril
GoSun Sport Pro Pack, navíc s hodnotným dárkem ZDARMA.

Ve vánoční slevě jej prodáváme za neuvěřitelnou cenu
9 490 Kč s DPH.

Nabídka GoSun Sport Pro Pack za tuto cenu je omezena počtem. Akce platí od 25. 11. – 20. 12. 2017 nebo do vyprodání zásob.

KUPUJTE TEĎ

Vánoční cena 9 490 Kč s DPH (pouze teď!)


  Sdílejte tuto aktualitu na facebooku


Výhradní dovozce
pro Českou a Slovenskou republiku
ADVENTURE CENTRUM

Budějovická 1146 | 25242 Jesenice u Prahy | IČ: 64377563
Zobrazit na mapě
Copyright 2024 solarnivaric.cz | solarnigril.cz | Mapa webu


„Product of USA“

Go Sun Stove USA