Originální dárek pod stromeček? Solární vařič a gril od GoSun je jasnou volbou.

23. 11. 2016


Pokud přemýšlíte, jakým originálním a užitečným dárkem potěšit své blízké, rodinu, partnera či partnerku, jste na správné adrese. Vypovídá to o Vaší snaze nespokojit se s nejjednodušším řešením – s nákupem obyčejných a mnohdy tuctových konvenčních dárků mezi které patří voňavky, věcí denní potřeby, mobilní telefony, oblečení…

Pod stromečkem chceme zažívat překvapení nad věnovaným dárkem, abychom se z něj opravdu mohli radovat a cenit si jej. A právě originalita je stěžejní. Dárky proto mají být od srdce a měly by trochu vypovídat o Vašem vztahu k obdarovanému.

Produkty americké společnosti GoSun, které naše společnost prodává, se vyznačují špičkovou kvalitou a využívají nejnovější high-end technologie. Jsou naprostým protipólem vyjmenovaných konvenčních dárků. Pod stromeček jako dárek Vám jednoznačně doporučujeme solární gril GoSun Sport, který je praktický a dobře přenosný. Spadá do kategorie skladných cestovních a přenosných vařičů a grilů. Tento výrobek nevyžaduje jakékoliv palivo, při jeho užívání nevzniká žádný odpad a nebezpečné zplodiny jako u klasických vařičů.

Pro koho je solární gril a vařič šitý přímo na míru?

Ptáte se, koho dárkem našich produktů potěšíte? Domníváme se, že dárkem jako je GoSun Sport potěšíte úplně všechny – samozřejmě ženy a muže bez rozdílu věku. Je však pochopitelné, že se více budou z dárku radovat specificky smýšlející lidé, kteří se vyznačují aktivním životním stylem či dokonce ti, jež zastávají světonázor zelené energie. Můžeme je tedy rozdělit do dvou kategorií:

1) Vášniví turisté, sportovci, horolezci, všichni aktivní lidé trávící hodně času venku, v přírodě

Tak tato skupina je zcela jasná. S pomocí Vašeho dárku si budou moci tito lidé na horách, u vody či v kempu uvařit kdykoliv dobré jídlo. A kromě vařiče nic dalšího nepotřebují – nemusí shánět dřevo nebo plyn, rozdělávat oheň.

Obdarovaný však hned nemusí zdolávat těžké kilometry, ale třeba rád tráví čas na chalupě nebo na zahradě. I pro něj by byl vařič GoSun nepostradatelným pomocníkem.

2) Milovníci alternativních zdrojů energie, ekologové snažící se o minimální ekologickou stopu člověka

Rok 2017 téměř klepe na dveře. Proč v této době nevyužívat ty nejnovější poznatky vědy, abychom chránili naši planetu? Sluneční gril je naprosto ekologický a zamiluje si ho každý, kdo se aktivně snaží zanechat co nejmenší ekologickou stopu v přírodě.

TIP: pokud váš známý či partner/ka již využívá na svém domě solární elektrárnu nebo další alternativní zdroj energie, právě sluneční vařič je perfektním mazlíčkem „do sbírky“.

GoSun Sport ve vánoční akci

Vánoční nabídka na exkluzivní dárek pod stromeček – solární gril GoSun Sport, navíc s hodnotným dárkem ZDARMA.

Ve vánoční slevě jej prodáváme za neuvěřitelnou cenu 7 999 Kč s DPH.

Nabídka GoSun Sport za tuto cenu je omezena počtem. Akce platí od 25. 11. – 11. 12. 2016 nebo do vyprodání zásob.

KUPUJTE TEĎ

Vánoční cena 7 999 Kč s DPH (pouze teď!)

Cena původní 9 990 Kč s DPH


  Sdílejte tuto aktualitu na facebooku


Výhradní dovozce
pro Českou a Slovenskou republiku
ADVENTURE CENTRUM

Budějovická 1146 | 25242 Jesenice u Prahy | IČ: 64377563
Zobrazit na mapě
Copyright 2024 solarnivaric.cz | solarnigril.cz | Mapa webu


„Product of USA“

Go Sun Stove USA