Patříte k příznivcům solární energie? GoSun by neměl chybět ve Vaší výbavě!

23. 08. 2016


Solární energie patří k jednomu z nejefektivnějších a nejekologičtějších způsobů v získávání alternativních zdrojů energie. Pokud jste nadšenci do využívání alternativních zdrojů, vařiče a grily od GoSun Vás rozhodně nemohou nechat chladnými. Využívají nejnovějších poznatků solární energetiky, co se týká technického řešení i využitých materiálů, aby dostupné sluneční paprsky proměnily v teplo co nejefektivněji.

Pokud na svém domku máte nějaký solární panel, víte, kolik energie dokáže každý měsíc uspořit – navíc zcela bez závislosti na dodavatelích elektřiny, neustálém navyšování cen, a hlavně bez jakékoliv ekologické stopy v porovnání s konvenčními způsoby. Právě naprostá ekologičnost vaření a grilování na těchto šikovných pomocnících je dalším z důvodů, proč si nějaký vařič/gril zakoupit.

Nejoblíbenější varianta GoSun Sport

Nejoblíbenější varianta GoSun Sport

Grilujete stále v nepraktickém propanbutanovém grilu nebo na briketách, a přitom víte o přínosech solární energie? Možná jste jen o firmě GoSun a jejích produktech neslyšeli, jinak byste již celé léto grilovali na slunci :-). V současné době doporučujeme k Vaší pozornosti vynikající solární vařič a gril v jednomGoSun Sport. Již brzy však bude pro český trh k dispozici i velká solární pec GoSun Grill či naopak úplný prcek, který zvládne připravit dva párky v rohlíku za pouhých deset minut – GoSun Dogger.

Shrnutí výhod všech univerzálních vařičů a grilů GoSun:

  • Nepotřebují přímé sluneční světlo! Jídlo uvaří i pod zataženou oblohou.
  • Jídlo je obvykle hotové do dvaceti minut.
  • Umí všechny zdravé způsoby přípravy jídel bez kouře: vaření v páře či ve vodě, pečení, smažení.
  • Naprostá ekologičnost a šetrnost k přírodě: nula spotřebovaného paliva, nula odpadů, nula plamenů, nula nákladů!

  Sdílejte tuto aktualitu na facebooku


Výhradní dovozce
pro Českou a Slovenskou republiku
ADVENTURE CENTRUM

Budějovická 1146 | 25242 Jesenice u Prahy | IČ: 64377563
Zobrazit na mapě
Copyright 2024 solarnivaric.cz | solarnigril.cz | Mapa webu


„Product of USA“

Go Sun Stove USA