Přijďte za námi na veletrh For Garden, proběhne od 23. 3. do 26. 3. 2017.

17. 03. 2017


Série veletrhů, na kterých se představíme s produkty společnosti GoSun Stove, zdaleka nekončí! Jen pár dnů po úspěšném For Caravan se zúčastníme další akce, tentokrát se jedná o For Garden s tematikou zahrádkaření :-). A právě na zahradách, kdy je jarní a letní sezóna v plném proudu, nesmí tito skvělí pomocníci chybět. For Garden je 11. mezinárodní veletrh zahradní architektury, nábytku, techniky a zeleně, který představí mnoho zajímavých novinek pro letošní sezónu.

GoSun Grill zahradní gril

 

Vaření v GoSun Grill zahradní gril

Využijte zajímavé ceny před sezónou.

Kromě praktického outdoorového vařiče GoSun Sport, jehož jste měli možnost zhlédnout již několikrát, návštěvníkům chceme představit hlavně solární gril a pec GoSun Grill. Díky své robustní konstrukci, velikosti a efektivnosti je právě jako přímo stvořený na vaření, pečení a grilování na zahradách.

GoSun Grill – efektivní robustní zahradní gril pro celou rodinu!

Světová PREMIÉRA, GoSun GRILL, je již v prodeji a můžete si jej odzkoušet a vyzvednou právě na veletrhu For Garden 2017!! Umožňuje jednoduché, rychlé a hlavně zdravé grilování pro celou rodinu. Tento gril bez paliva dokáže upéci těsto, uvařit i usmažit maso pro čtyři až osm osob. Využívá přitom jen sluneční energii.

GoSun Sport – první skutečně praktický solární vařič na světě!

Vařte a grilujte bezpečně, ekologicky, čistě – bez paliva. Revoluční novinka na světovém trhu z USA unikátní trojkombinace vařiče – grilu – pece GoSun
Sport pracuje rychle, je snadno přenosný a praktický. Díky vakuové solární trubici se jeho pec rychle zahřeje na teplotu až 288°C, takže pokrm uvaří do 20 minut dle slunečních podmínek. Dokonce i za tak vysokých teplot zůstává na venkovní dotek chladný. Je univerzální: vaření v páře, pečení těsta, smažení, grilování masa, vaření ve vodě – to vše je ve varné trubici možné. Poté, co skončíte s vařením, lze GoSun pomocí vestavěných držadel snadno složit. Nezabere mnoho místa v batohu, je lehký (3,18 kg) a lze ho přenášet kamkoli.

Nenechte si ujít tuto příležitost!
Najdete nás na stánku v hale 1/D12. 

KDE?

PVA EXPO PRAHA – výstaviště Letňany
Beranových 667, 199 00 Praha

KDY?

23. březen (čtvrtek) až 26. březen (neděle) 2017

čtvrtek – sobota: 10.00 – 18.00
neděle: 10.00 – 17.00


  Sdílejte tuto aktualitu na facebooku


Výhradní dovozce
pro Českou a Slovenskou republiku
ADVENTURE CENTRUM

Budějovická 1146 | 25242 Jesenice u Prahy | IČ: 64377563
Zobrazit na mapě
Copyright 2024 solarnivaric.cz | solarnigril.cz | Mapa webu


„Product of USA“

Go Sun Stove USA