Sluneční vařič – jeden ze způsobů, jak být ekologický a naprosto šetrný k přírodě

19. 12. 2016


Sluneční vařiče a grily, které prodáváme, jsou opravdovou zelenou ekologickou cestou, na kterou by se v roce 2017 mohlo vydat více podobně smýšlejících lidí. Lidí, kterým není jedno, co po nás na této planetě zbude. Pro ty, kterým není lhostejné globální oteplování spojené se zvyšováním hladin moří a oceánů, a stále ubývající množství zeleně a lesů celosvětově.

Nejvíce ekologicky šetrní můžeme být při často opakujících se činnostech, které děláme každodenně nebo alespoň velmi často. Protože tím pádem po nich zůstane větší ekologická stopa. Jednou z těchto činností je vaření – je nutné pro to, abychom se mohli najíst, což je jedna z nejdůležitějších životních potřeb.

Vaření pomocí sluneční energie, kdykoliv je to možné, nestojí přírodu nic. Žádné dřevo, brikety, plyn, elektřina, která se musí vyrábět ve stále zvýšených objemech v jaderných či v uhelných elektrárnách. Přitom zrovna k vaření stačí jen přirozené sluneční záření, které dokáže jídlo skvěle uvařit či ugrilovat také.

Chcete vědět, jak ekologický sluneční vařič a gril funguje? Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit – buď e-mailem, telefonicky (+420 603 415 419) nebo na našem Facebooku. Rádi se Vám budeme věnovat a vysvětlíme Vám princip solárního vaření. Pokud bydlíte blízko Prahy, můžete se stavit i v našem showroomu, kde produkty solárního vařiče a grilu, které prodáváme, můžete vidět v akci.

Kuřecí čína s opečeným bramborem a bylinkami na solárním griluA jaké chutné recepty díky solárnímu vařiči připravíte? Podívejte se do sekce Recepty ze solárního vařiče na tomto webu, kde pravidelně publikujeme nové a nové chutné vlastnoruční výrobky :-). Na slunečním vařiči zvládnete opravdu jakýkoliv Váš oblíbený recept. Pošlete nám tip, pokud jej chcete připravit, a třeba se v dalším receptu objeví :-).


  Sdílejte tuto aktualitu na facebooku


Výhradní dovozce
pro Českou a Slovenskou republiku
ADVENTURE CENTRUM

Budějovická 1146 | 25242 Jesenice u Prahy | IČ: 64377563
Zobrazit na mapě
Copyright 2024 solarnivaric.cz | solarnigril.cz | Mapa webu


„Product of USA“

Go Sun Stove USA