Zúčastníme se veletrhu For Boat od 9. 3. do 11. 3. 2018 v PVA Letňanech

19. 02. 2018


Souběžně s veletrhem For Caravan nás můžete navštívit i na veletrhu For Boat. Jedná se o jarní výstavu lodí a vodních sportů, na které nemůžeme chybět s našimi novinkami:

Vyzkoušejte na svých plavbách praktický outdoorový solární vařič GoSun Sport!

Na veletrhu Vám představíme praktické pomocníky na Vaše putování po vodě 🙂 – solární vařiče a grily – které již velmi dobře znáte z našeho webu nebo z dřívějších veletrhů a akcí. Jedná se o prvotřídní produkty americké společnosti GoSun.

GoSun Sport je jedinečnou kombinací vařiče – grilu – pece. Díky jeho praktičnosti, skladovatelnosti a váze jej lze využívat na výlety, u vody, při rybaření, kempování – prostě všude v přírodě. Bez zbytečného rozdělávání ohně, shánění a nošení paliva a bez znečištění životního prostředí. Mohl by Vás také zajímat malý vařič Gosun Go či naopak objemnější solární pec GoSun Grill.

Evropská premiéra nového modelu GoSun Go právě zde na veletrhu!

Pro účastníky veletrhu – zajímavé akční ceny produktů!

Novinky ve stánku ADVENTURE CENTRUM: Hobie Mirage kajaky, SUP boardy, Hobie Eclipse, Trimaran a chladič vzduchu Transcool

Současně s produkty solárního vařiče uvidíte novinky Hobie Mirage kajaků, SUP boardů, novinku Hobie Eclipse z USA i dalšího praktického pomocníka na cesty – 12V Transcool odpařovací chladič vzduchu z Austrálie.

Těšíme se na Vás v hale 1 / C02

KDE?

PVA EXPO PRAHA – výstaviště Letňany
Beranových 667, 199 00 Praha

KDY?

9. březen až 11. březen 2018


  Sdílejte tuto aktualitu na facebooku


Výhradní dovozce
pro Českou a Slovenskou republiku
ADVENTURE CENTRUM

Budějovická 1146 | 25242 Jesenice u Prahy | IČ: 64377563
Zobrazit na mapě
Copyright 2024 solarnivaric.cz | solarnigril.cz | Mapa webu


„Product of USA“

Go Sun Stove USA